Я врятовую країну від яценізму

К оглавлению

Сергій Ратушняк: Я врятовую країну від яценізму

Інцидент з агітатором «Фронту змін» в Ужгороді став черговим лакмусовим папірцем політичного життя України. Він міг би вичерпатись конфліктом між представниками діючої влади та опозиційного кандидата – з наближенням виборів такі зіткнення стануть буденними.

Однак в даному випадку конфлікт явно вийшов за рамки протистояння одних політиків з іншими. Заяви Сергія Ратушняка стали в один ряд з гаслами Олега Тягнибока в 2004 році: напередодні виборів нового президента в Україні знову намагаються розіграти «єврейську карту».

Іронія в тому, що в політичній площині ця тема може використовуватись не тільки проти Арсенія Яценюка – в ЗМІ вже неодноразово з'являлися матеріали про єврейські корені Юлії Тимошенко. З іншого боку, «єврейська карта» нічим не відрізняється від кліше «донецькі бандити».

Тим не менш, минуло вже п'ять днів як пролунали перші заяви Сергія Ратушняка, і до сих пір чіткої позиції щодо його висловлювань не висловили ані прем'єр–міністр Юлія Тимошенко, ані лідер опозиції Віктор Янукович, ані спікер парламенту Володимир Литвин, який несе особисту відповідальність за дії свого однопартійця.

Але оманливо думати, що ця мовчазна змова – лише наслідок гостроти політичної боротьби між кандидатами в президенти. В першу чергу – це свідоцтво політичного варварства, неосвіченості і недалекоглядності всіх перших осіб країни.

Інцидент в Ужгороді, як і недавні події під час виборів в облраду Тернопільської області, можуть мати більш далекосяжні наслідки. Це не обмежиться стрибком або падінням чийогось рейтингу. На тлі економічної кризи подібні випадки можуть стати частиною об'єднання в країні реакційних радикальних сил.

Ми розмовляли з Сергієм Ратушняком по телефону в понеділок пізно ввечері з Києва. Вочевидь, мер ще не знав, що прокуратура Закарпатської області порушила щодо нього кримінальну справу. Час від часу в розмову втручався веселий дитячий сміх – мабуть, міський голова закінчував свій робочий день у родинному колі.

І всі його заяви гордо звучали теж в сімейному колі – в одній з комірок українського суспільства.

– Пане Сергію, наразі з приводу інциденту з агітатором «Фронту змін» вже порушено кримінальну справу. Ви усвідомлюєте, що вас може очікувати п’ятирічне ув’язнення?

– Яке ув’язнення, про що ви говорите?..

– Згідно з кримінальним кодексом, в разі доведення факту побиття, вас можуть позбавити волі...

– Не може бути це доведено! Так, гроші Яценюка, Пінчука, Фірташа в суді… але це треба довести.

– Добре, розкажіть свою версію подій того дня.

– Я вам скажу – нічого не трапилося! Я зупинився, підійшов до знайомих та директора комунального підприємства, з яким оглядали нові лавочки та фонарі: я там зробив такий скверик європейського типу, і ми підбирали все для нового парку.

І потім я кажу: зачекайте, я подивлюся, що там за намет. Підхожу до дівчини, кажу «Добрий день!». І вона мені – «Добрий день!», привіталась. Я кажу – дайте мені дозвіл ваш, ви забруднюєте скверик, який я з останніх сил завершив з бюджетних коштів. Ми його зробили, щоб прикрасити місто і дати можливість відпочивати людям.

Вона каже: є, є дозвіл, і забігає в намет... ну такий наметик типовий, метр на метр. Я кажу: чого ви тікаєте, покажіть мені, дівчинко, дозвіл! А вона: немає і не буде, йдіть звідси і не приставайте до мене. Кажу: дівчинко, я – голова міста і відповідаю за правопорядок, покажіть дозвіл! Немає і не буде, каже, йдіть звідси, щоб я вас не бачила!

Ну, я кажу, ні – то ні. Беру, штовхаю намет – намет падає. Вона кидається на мене, в правій руці – телефон. Б’є мене ним по голові – ну це механічно вийшло, бо в неї просто в руках був цей телефон. А другою рукою одразу нігтями в горло чіпляється. І так п’ять–шість разів: я її відштовхую, а вона кидається. Я вже навіть йду, а вона все одно на мене кидається! Я її і штовхнув. Ну от і усе...

– А як же потім в неї знайшли струс мозку?

– Це фальсифікація кримінальних справ, це вони вміють.

Но они прокололись – она в этот день позировала и это есть у нас на видео, все зафиксировано. (Ратушняк раптом перейшов на російську – М.Н.) На протяжении суток она была в прекрасном самочувствии и расположении. А после этого вечером позировала в ресторане, как обычно, полуголая на стуле – есть фотографии. Чего она сейчас умирает, чего у нее руки–ноги ломаются, и череп раскалывается на четыре части, и где они ее расчленят, и где ее искать – это меня не интересует! Она целый день автографы раздавала, интервью, стала кинозвездой, а потім на третій чи на четвертий день дуже знепритомніла!

Я не знаю, что после этого с ней сделал Яценюк. Я вообще думаю, что он ее может убить! Я думаю, что СБУ надо ее охранять, чтобы ее не убили и не списали на меня. Ведь Яценюк сейчас уже может делать все, что хочет.

– Існують свідчення про те, що ваша охорона намагалася викупити або відібрати відео побиття цієї дівчини...

– Ну, якщо це в вас були такі факти, чи можливо ви самі хотіли викупити – це інше! Я такого не робив. Я чув, що моя охорона побила батька цієї стриптизерки, вириваючи якісь відеоматеріали.

Так от, по-перше, в мене ніколи не було охорони, і немає. Я ні з ким не говорив в цей день – перевірте всі мої трафіки! Он Київстар той лазаренківський, який привласнили собі Пінчук з Кучмою – візьміть там роздруківки моїх переговорів. Я ж півтори доби ні з ким не говорив, я на своїй дачі відпочивав, ловив рибу.

А я вже і наїжджав, чинив тиск!.. Це ж покидьки кримінальні, брехуни! Істерія! Всі канали Фірташа з Пінчуком безапеляційно, без суда і слідства, в однобічному порядку, без доказів кажуть – бив, жорстоко, покалічив, зґвалтував… Да я пальцем нікого звісно не чіпав! Пальцем!

Я тридцять сиріт кормлю з своїх бізнесових прибутків! Чи я буду ходити приставати до якоїсь дівчини, бити її?

До речі, до всіх подано до суду. І яким чином я, називаючи жида жидом підбурив населення до ксенофобії? Чого вони істерію підняли? Чисто єврейські хохмочки!

– На кого ви подали в суд?

– На всіх журналістів, на всі телеканали і на всі заяви, що звучали. Включаючи Яценюка і на цього контрабандиста автомобілів, меблів та наркотрафіку Роберта Бровді, який тут очолює «Фронт змін».

– За інформацією деяких видань, ви і самі є кримінальним авторитетом на прізвисько «Рата». Наскільки це відповідає дійсності?

– Ну так і що? Кримінальний авторитет Балога керував цією державою три роки, його клікуха – «Барига». А «Рата» – це скорочене від прізвища. А що вас ніяк в школі не називали? Якщо в вас прізвище Квітка-Основ’яненко, як вас будуть діти називати в школі? Квітка! Це що прізвисько? Це скорочена частина прізвища!

– Батько постраждалої дівчини, в минулому міліціонер, стверджує, що в вас багато зв’язків в судах та прокуратурі Ужгороду та області, і саме через це ви уникаєте правосуддя…

– Я перший раз про це чую! Давайте так – є в вас питання по моїм родичам в прокуратурі? Немає? Тоді не треба говорити! Назвіть хоч одне прізвище! Жодної людини немає!

А що, цей батько став політиком? Він відробляє гроші контрабандиста Бровді. Хай гавкає! Я, вибачте за слово, не собака, що з ним через забор перегавкуватись. Якщо він буде казати, що я – африканський слон, я не буду давати ніяких коментарів.

– Також зараз почала спливати інформація, що раніше на вас вже подавали в правоохоронні органи за побиття людей, зокрема, депутата Ужгородської міськради. Чи мали місце ці факти?

– Не знаю. Не пам’ятаю. Спитайте в депутата. Я в житті дрався і не раз – це я знаю, а хто подавав, я не знаю. Кажуть, Яценюк вже подав, що я його зґвалтував, так? Але ви знаєте, він не в моєму вкусі, придурок! Зараз він подав, так що це правда?

Я знаю, що тиждень тому Балога набив морду голові апеляційного суду Закарпаття, який в нього на зарплаті. Оце я знаю – це було. Він якесь рішення не виніс на його користь, і Балога його побив в ресторані Петьовки. Бив ногами як свиню бездомну…. В нього ж ці суди всі приватні.
Ратушняк – голова обласної організації Народної Партії України, яку очолює Володимир Литвин. Фото з офіціфного сайту партії.

– А з чим пов’язані ваші подальші заяви проти Яценюка ксенофобського характеру вже після інциденту?

– Тому що почалась істерія, що я нападаю на цього покидька Яценюка. Ну, типова жидівська істерія почалася, розумієте? В них же як: дайте чергові мільярди, бо це холокост, і все інше... Виявилось, що коли єврея називають жидом – це образливо. Насправді, всім цим Рабіновичам та Червоненкам треба – по–перше, Червоненку перестати ховатися за українським прізвищем, – і вони повинні подати в суд на Яценюка, бо він вважає, що називати єврея жидом – це образа.

Я вважаю, що це не образа: на всіх мовах світу вони називаються жидами. На мовах нашого Закарпаття – це угорська, румунська, циганська, русинська, німецька, словацька – вони жиди. І вони все життя будуть жиди.

– Але так склалося, що в українській мові це слово має різко негативний відтінок і дійсно може бути образливим.

– Та це ви самі собі придумали, розумієте? Творець нашої нації Тарас Григорович Шевченко не згадує їх як євреїв, лише як жидів. Так що і він антисеміт і сволоч?

Я що, закликав їх знищувати, чи так далі? Чи заперечую талановитість цього народу? Але я не маю мовчати на сволочізм їх представників, розумієте? Які ведуть до погрому та кровопролиття в цій державі. Я до цього не байдужий. Я з громадянською позиції це кажу. Якщо вони зазвичай комусь топнули, і у всіх пробачте від страху потекло ногами, то бачите, Ратушняк – не такий.

Що вони десять тисяч років були жидами, а потім після жидівського заколоту у 1917 році, який назвали Великая отечественная социалистическая революція стали євреями? Все ж известно! Они придумали себе это, чтобы возглавить и семитизм и антисемитизм. И теперь имитируют борьбу между собой, чтобы вышибать миллиарды у международных фондов на свое собственное спасение. И им это успешно удается.

А сейчас здесь смотрите, что у нас: у нас голодные украинцы! В Закарпатье банда Балоги правит криминальными, административными, прокурорскими, судебными инстанциями, и никакого крика нет! 270 киевских детей травят в санатории, который Балога криминальным путем на себя переписал – тоже молчок. Потому что там нет еврейских детей!

– Чому ви взагалі вирішили, що Яценюк має якесь відношення до єврейської нації?

– Господи ти мій! Ну так это все равно, что смотреть на Майкла Джордана или Майкла Тайсона и спорить, что они не негры! Ну вот Майкл Джексон стал белым, так что, он перестал от этого быть негром?

Да вы посмотрите на Яценюка!… Во–первых, у него жена из ортодоксальных хасидов. Да с него можно иконы писать иудейские!

Господи вы мой! Еще немцы, когда устраивали вот эти еврейские погромы, к сожалению, – так они что, по паспортам проверяли или ДНК выясняли? Нет, они останавливали и говорили ты – жид, иди сюда. И чего он вообще тогда переживает и оправдывается, если он еврей, а не жид? Ось ви скажіть, ви афганець?

– Так.

– Коли я кажу, що ви афганець, я вас ображаю?

– Ні. Але мене ображає, що ви взагалі ставитесь до людей, виходячи не з людських якостей, а з їхньої національності.

– Почекайте, я називаю покидька Яценюка! А поскільки він має національність жида, то я кажу, що цей жидок – це кримінальний елемент, це безпардонна людина і покидьок рветься за кримінальні гроші до влади за підтримкою жидомасонів.

– Пане Сергію, ви щойно казали, що зробили в місті парк європейського зразку. Але Європа, до якої ви хочете рухатись, не визнає подібних проявів, коли про людину судять не з її якостей, а з національної приналежності.

– Секунду! Я взагалі не суджу! Я кажу, що жид, безсовісний жид, який обікрав всю державу, нічого корисного для неї не зробив, преться в президенти за кримінальні кошти. В кримінальний спосіб видає мільйонні тиражі, без дозволу ставить намети, підробляє мій підпис під дозволом.

Що це все?! Це кримінальні технології! Тобто кримінальні технології стали йому на озброєння в поході на президентство. Я проти цього!

Яценюк – це людина, яка безапеляційно називала парламент свинарником. Тобто він вважає наш електорат послідом? Він безапеляційно обливав брудом в якійсь жидовській істериці порядного міліціонера, якій махнув йому рукою – проїжджай. Ви що забули цю істерику протягом місяця? Поламав людині кар’єру, долю, облив брудом. Хто йому це дозволив?

Він вже сьогодні видає вказівки Генеральному прокурору і міністру внутрішніх справ, що зі мною робити. Сховали цю дівчинку стриптизерку, повезли у Львів... Зараз повезли вже в Київ. Надали їй якусь охорону, і я думаю по ходу її вб’ють і скажуть, що це від того, що вона зі мною контактувала. А вона цілий день роздавала інтерв’ю і позувала перед журналістами. Тут його покидьки кримінальні, контрабандисти, наркобарони і переправщики нелегалів дають хабарі, щоб їм намалювали необхідну експертизу! Всі кримінальні способи задіюють...

– На якій підставі ви висловлюєте ці обвинувачення?

– … та його цей Іванчук, чи як його, голова виконкому «Фронту змін» – це педофіл! І торгівець, до речі органами безпритульних дітей і бомжів Києва. І це також знає Яценюк, і він ці гроші також використовує в поході за владу!

– Чи є в вас конкретні підстави висловлювати такі речі?

– Бо він педофіл! Він пе–до–філ! І має причетність до торгівлі органами безпритульних дітей. Це нелюдь! Це фашист, розумієте? Це права рука нашого покидька Яценюка – кримінальний урод.

Це отака публіка рветься до влади. Це так Кучмі, Пінчуку, Фірташу, Ющенку треба свого внука призначити. Батько є десять років, який роздерибанив країну на користь 15–20 сімей. При Ющенку вони примножили капітал, а за цей час вони знищили моїх семеро мільйонів громадян. І зараз їм потрібно внука, щоб це царювання зробити вічним, а нас тримати рабами і кріпаками.

– Чи розумієте ви, що ви як представник влади своїми висловлюваннями не лише відстоюєте свої погляди, а й надаєте обличчя всій українській державі?

– А це обличчя – три дня мене поливати брудом, оббріхувати, а? Інша людина б інфаркт схватила. Але ви не на того напоролися!

А чи не лице нашої держави – тримати під керівництвом Балоги всі адміністрації, митниці, податкові та суди? Тримати весь край в терорі протягом чотирьох років? Це не обличчя нашої держави?

А коли президент веде Фірташа до Кремля і з 50 доларів робить 95 доларів за кубометр газу, і за це його брат отримує на рахунок одразу мільярд доларів – це не наше обличчя? Коли ми могли б до 2010 року платити по 50, а ми платимо 300!

А надрукувати 15 мільярдів доларів, щоб дати на рефінансування і видати на депозити своїм людям, обікрасти мільйони людей і вигнати їх закордон на заробітки – це обличчя якої держави?

А що ж ви мовчите?! Якої, я питаюсь, держави?! Хто власники цих банків? Коли Ющенко каже вам журналістам – закрий морду, коли він принизив всю молдавську націю – чого ви мовчали?

І те, що в нас сім мільйонів роз’їхалось по світу і за сто доларів миють унітази! Це – обличчя якої держави? Це не просто гастарбайтери! Це – сім мільйонів послів моєї держави, яких Кучма і Ющенко вигнали з країни. При живих батьках три чи чотири мільйона сиріт росте!

А це не обличчя нашої країни, що об нас ноги витирають? Що педофіли всього світу задовольняються у нас в Україні, Чехія вимагає вже довідки і про СПІД, сифіліс, туберкульоз і ще щось там, всі відбитки пальців на ногах і руках, а ми і безкоштовно і без візи все сміття в світі до себе пускаємо? А це ж і є обличчя держави! Йдіть на кордони і подивіться, як до нас ставляться! Як знущаються з наших людей, як з останнього скотом. А дзеркальне відображення має бути?! Де Ющенко?!

– Але наразі ви приєднуєтесь до цих людей і особисто не додаєте ніякого позитиву іміджу країни…

– Я роблю позитивний імідж. Я кримінального авторитета і покидька не пускаю до президента країни. Щоб знову якийсь дядько з Вашингтону не привіз гроші і знов не зробили помаранчевий Майдан, який при Ющенкові зробили. От я і роблю позитивний імідж. Я врятовую країну.

– Пане Сергію, складається враження, що з цього інциденту ви робите підготовчий піар–майданчик для участі у наступних виборах мера Ужгорода...

– А мені не треба готуватись. Я чотири рази ставав мером міста, стану ним і в п’ятий і в шостий раз, не переживайте за мене. І хай Яценюк, якщо він хоче перевірити свій рейтинг, стане моїм конкурентом – він побачить де його місце. Моє завдання – врятувати країну від цього яценізму, від цієї отрути Арсенія. Я врятовую Україну.

– А кого ви підтримуєте на президентських виборах?

– Ще нікого. Поки що український народ. Але я розумію, що ситуація склалась так, що переможе або Тимошенко або Янукович. Так сталося. І вони мають домовитися і співпрацювати. Один – на президента, інший – на прем’єра. Спільна коаліція, потрібні закони і динамічно йти вперед. Отака ситуація. А подобається це мені, чи ні – це інше питання.

– Після інформаційного вибуху, який стався навколо інциденту з агітатором Яценюка, багато людей вважають, що ваші випади на адресу екс–спікера продиктовані вашою симпатією та підтримкою Юлії Тимошенко.

– Що вона мені симпатична? Да, це правда, вона мені симпатична. Але я ніколи не підпишусь під чужим текстом, під чужими рекомендаціями, не зігнуся і ніколи не принижуся...

– Але ж і Тимошенко теж має відношення до всіх тих людей у владі, яких ви щойно критикували.

– Але ж треба починати з того, що вона позитивно показала себе як державний муж!

P.S. «Українська правда» звернулась до Арсенія Яценюка за коментарем. Зв’язатися з ними того ж дня не вдалося.

У найближчі дні читайте інтерв'ю голови об'єднаної єврейської громади України Ігоря Коломойського на тему «жидів, Яценюка, Ратушняка та інших».

11.08.2009 ___ Мустафа Найєм, для УП

РАТУШНЯК: «ЯЦЕНЮК ЛИЗАВ, СМОКТАВ І ОТРИМУВАВ ЗА ЦЕ ГРОШІ»
10.08.2009

Мер Ужгорода Сергій Ратушняк не вважає образливими свої слова на адресу Арсенія Яценюка, коли назвав його «знахабнілим єврейчиком».

«Я не розумію, у чому скандал! В усіх мовах їхня національність позначається словом «жид». Чому назвати жида жидом – це образа? Чому назвати єврея єврейчиком теж вважається образою? Не розумію», – сказав він в інтерв'ю «Публічним людям».

«У чому антисемітизм? Я ж не проти єврейства, ви ж зрозумійте! Я ж простих євреїв хочу вберегти від погромів, які неминуче підуть за тим, що зараз половина країни голодна лягає спати», – заявив Ратушняк.

Останні події

Охорона Ратушняка намагалася вилучити відео нападу на агітатора Яценюка

Український дипломат залишив Росію

«Я хочу врятувати простих євреїв від цього жидо–масонського лігвища, що при Кучмі набралося, а при Ющенку примножило свій капітал», – додав мер Ужгорода.

За словами Ратушняка, «зараз штаб Яценюка очолює зять Кучми – Пінчук, а фінансує ні хто інший, як Фірташ і Ющенко, і цей проект працює на збільшення вкрадених у нас мільярдів».

«Кого я образив?.. Хто не визнає талановитість єврейського народу? Але вибачте, і сволотість окремих представників цього народу теж потрібно визнавати», – обурився мер Ужгорода.

Ратушняк запитує, «чому українці – це нація, а україночка – це образа?». «Ми, українці – хохли! То ми ж не ображаємося», – стверджує він.

Мер Ужгорода заявляє, що хоче «уберегти нас усіх від цього дурманного проекту з єврейчиком Яценюком, який нічого крім пограбування цього народу не робив на всіх своїх посадах».

«А на посаді спікера так взагалі більшого бовдура і клоуна там ніколи не було і, сподіваюся, не буде», – додав Ратушняк.

Коментуючи білборди Яценюка, мер Ужгорода заявив, що вони йому не подобаються: «Як можна вважати привабливими білборди кольору екскрементів? Типу такий весь із себе, екстремальний».

«Він почав поливати мене брудом, але він не на того нарвався... Я ж пройшов школу не таку як Яценюк, де він лизав, смоктав і за це одержував грошенята. Я пройшов життєву школу і своїми руками і головою усе робив», – заявив Ратушняк.

Коментуючи інцидент із агітатором «Фронту змін», мер Ужгорода заявив: «Ці блюдолизи з каналів Пінчука і Фірташа віщали, що я «жорстоко побив, згвалтував, убив».

«Кого? Цю стриптизерку, яка цілими днями позувала, яка кинулася на мене, подряпала, вдарила мене мобільним телефоном по голові?», – обурюється Ратушняк, наполягаючи на тому, що дівчина першою його вдарила.

Ратушняк обізвав Яценюка «знахабнілим єврейчиком».
07.08.2009 ___ www.ПРАВДА.com.ua

Мер Ужгорода Сергій Ратушняк заперечив факт побиття дівчини–агітатора «Фронту змін».

Про це ЗІКу повідомили у преслужбі Ужгородської міської ради.

«Прикро за державу. Вони грабують, а потім за 50–100 грн найняті дівчатка і хлопчики вчеплюються вам нігтями в горло і рвуть сорочку. Тільки за те, що ви робите їм зауваження, що не можна розміщувати намети без дозволу і засмічувати місце. Якби вони так завзято матір чи батька захищали, я б пишався... А так ганьба за сліпих рабів..», – йдеться у заяві Ратушняка.

Мер міста також емоційно прокоментував діяльність «Фронту змін»: «Знахабнілий єврейчик Яценюк, що успішно для себе прислуговував злодюжкам при українській владі, на кримінальні кошти преться у президенти України.»

«У регіонах (наприклад, у Закарпатті) зібрав наркодилерів і контрабандистів, які, ігноруючи всіма нормами і правилами, засмічують місто, заважають спокійному життю громадян і задурюють населення до такого ступеня, що невдовзі потік річок у звичному напрямку стане заслугою масонського «Фронту змін», – йдеться в заяві.

«Так, наприклад, порятунок дитячої залізниці у місті, що прийнята на баланс міської ради, на утримання якої у бюджет на 2010 рік закладено 600 000 грн, виявилась заслугою Арсешки», – цитує ЗІК Ратушняка.

Як відомо, «Фронт змін» у четвер заявив про побиття своїх агітаторів Ратушняком. Це не перше звинувачення мера в побитті людей.

Пізніше преслужба Яценюка поширила відео інтерв’ю Ратушняка, яке він дав невказаним у повідомленні журналістам.

Ратушняк практично повторив свої претензії на адресу Яценюка: «Кримінальний елемент єврей Яценюк вирішив, що це вибори в сільську раду десь в Ізраїлі. І за кримінальні гроші він зібрав наркодільців і контрабандистів і без дозволу міської ради почав закидувати сміттям наше місто».

Українська правда

Ратушняк рассказал, что его арестуют под любым предлогом
12.08.09

Прокуратура Ужгорода сегодня возьмет под стражу мэра города Сергея Ратушняка. Об этом "Публичным людям" заявил сам Сергей Ратушняк.

"Рабинович, Пинчук, Яценюк и Фирташ распорядились, а Генеральный прокурор "под козырек" дал указание местной прокуратуре меня арестовывать под любыми предлогами. Придумывать, задерживать, ломать, калечить. И согласно информации, которую я получил из надежных источников, меня сегодня должны арестовать. Указание естественно устное - письменное они дать не могут – боятся", – заявил Сергей Ратушняк.

Отметим, что прокуратура Закарпатской области возбудила еще одно уголовное дело в отношении мэра Ужгорода, который подозревается в совершении преступления, предусмотренного ч. 2 ст. 161 (нарушение равноправия граждан в зависимости от их расовой и национальной принадлежности) Уголовного кодекса Украины.

Как сообщалось, лидер "Фронта перемен" Арсений Яценюк заявил, что мэр Ужгорода Сергей Ратушняк, избивший девушку-агитатора общественной инициативы "Фронт перемен", нарушил пять статей Уголовного кодекса и должен понести за это ответственность.

Напомним, что прокуратура Закарпатской области возбудила в отношении мэра Ужгорода С.Ратушняка уголовное дело по двум статьям Уголовного кодекса - по ч. 1 ст. 296 (хулиганство) и ч. 2 ст. 365 (превышение служебных полномочий) УК.

Отметим, что сам С.Ратушняк опровергает предъявленные ему обвинения. Ранее он заявил, что считает, что штаб экс-председателя Верховной Рады Арсения Яценюка возглавляет зять Леонида Кучмы – Виктор Пинчук, а финансирует ни кто иной, как бизнесмен Дмитрий Фирташ и Президент Украины Виктор Ющенко.