ФАШИЗМ В УКРАЇНІ НЕ ПРОЙДЕ!

Сенченко Николай Иванович
К оглавлению

ЗАЯВА
з приводу підтримки єврейськими депутатами поширення юдо-нацизму та організованої єврейської злочинності в Україні

«…проявів юдо-нацизму та організованої єврейської злочинності, оскільки її виразники мають своїх високих покровителів і в нинішній владі. Серед останніх ЗМІ називають: секретаря РНБО П.Порошенка — сина засудженого у минулому крадія (див., наприклад, «Народний оглядач»), держсекретаря О.Зінченка — колишнього керівника СДПУ(О) («партії єврейської влади в Україні», за визначенням нардепа В.Нечипорука), міністра транспорту Є.Червоненка — заступника кримінального злочинця В.Рабиновича (за визначенням Е.Ходоса — відвертого юдо-нациста), а також інших урядовців-євреїв — Р.Зварича та — Д.Жванію. При цих «добродіях» нинішня влада дедалі більше криміналізується в бік єврейської організованої злочинності: наприклад, Червоненко призначив своїм радником єврейського кримінального «авторитета» Пресмана, а новий мер Одеси – нашоукраїнець Е.Гурвіц — авторитета Убірію (Ваху)»

Президентові України В.ЮЩЕНКУ
Генеральному прокурору С.ПІСКУНУ

Як повідомили «Єврейські новини» від 2.06.05 року, майже невідомі широкому загалу депутати Л.Миримський, Г.Астров-Шумілов, М.Мельников, та деякі інші представники єврейської національності звернулися до Президента України з «проханням зупинити ескалацію закликів до міжнаціональної ворожнечі в країні», посилаючись на «таких авторів, як Щокін, Сенченко, Яременко». Ці, нікому, крім правоохоронних органів, не відомі депутати (деяких з них пов'язують з організованою злочинністю), мабуть, серйозно перелякалися після оприлюднення відкритого звернення 120 українських науковців, громадських і політичних діячів «Зупинити злочинні дії організованого єврейства». Не в змозі заперечити фактологічний матеріал про злочинну діяльність в Україні організованого єврейства, ці депутати виявили, по суті, свою належність до названих єврейських злочинців, які приховуються за численними юдо-нацистськими організаціями.

Особливо цинічним виглядає це в рік 60-річчя Перемоги над німецьким фашизмом, оскільки нині у світі найпоширенішим є тільки один фашизм — єврейський. А фашизм, як відомо, завжди пов'язаний з криміналом, який часто виступає у формі організованої єврейської злочинності по всьому світу і, зокрема, в Україні. Виходячи з великої небезпеки єврейського фашизму та пов'язаної з ним єврейської організованої злочинності, вимагаємо негайно порушити кримінальні справи проти депутатів Л.Миримського, Г.Астрова-Шумілова, М. Мельникова, та інших «підписантів» згадуваного звернення за розпалювання міжнаціональної ворожнечі (оскільки їхній донос спрямований проти авторів-слов'ян), за захист злочинних дій організованого єврейства, пов'язаного з юдо-нацизмом, за протизаконний тиск на незалежні ЗМІ, за порушення наших конституційних прав на отримання та поширення інформації, а також вільного заняття науково-дослідницькою роботою.

Користуючись нагодою, звертаємося також до всіх українців, усіх національно-патріотичних сил, усіх справжніх козацьких об'єднань розгорнути на всіх рівнях — від села до держави — невтомну систематичну боротьбу проти всіх проявів юдо-нацизму та організованої єврейської злочинності, оскільки її виразники мають своїх високих покровителів і в нинішній владі. Серед останніх ЗМІ називають: секретаря РНБО П.Порошенка — сина засудженого у минулому крадія (див., наприклад, «Народний оглядач»), держсекретаря О.Зінченка — колишнього керівника СДПУ(О), міністра транспорту Є.Червоненка — заступника кримінального злочинця В.Рабиновича (за визначенням Е.Ходоса — відвертого юдо-нациста), а також інших урядовців-євреїв — Р.Зварича та — Д.Жванію.

При цих «добродіях» нинішня влада дедалі більше криміналізується в бік єврейської організованої злочинності: наприклад, Червоненко призначив своїм радником єврейського кримінального «авторитета» Пресмана, а новий мер Одеси, нашоукраїнець Е.Гурвіц — авторитета Убірію (Ваху). Ми заявляємо, що єврейський фашизм в Україні не пройде, хоч би хто його у владних структурах підтримував, і вимагаємо від Президента та Генпрокуратури України вжити всі необхідні заходи задля припинення організованої єврейської злочинності — і кримінальної, і політичної.

Голова Української Консервативної партії Г.ЩОКІН
Президент Антинаклепницької ліги України М.СЕНЧЕНКО
Президент Федерації патріотичних видань України В.ЯРЕМЕНКО

Материал публикуется согласно договору с ИП "ПОЛИТИКА"
www.og.com.ua
5 октября 2005 года